POZOR –

tento čtvrtek 13.6.2024 ordinace otevřena mimořádně od 8.30 do 11.00 h.  a  v pátek 14.6.2024 ordinace  uzavřena z důvodu účasti mé i mé sestřičky na Neonatologickém kongresu.

V pondělí  17.6.2024  dovolená.

Ordinace otevřena 18.7. 2024 od 15.00 hodin!

Děkujeme za pochopení !!!

********************************************************************

Vážení rodiče bohužel  nemocnost je stále  enormní, máme desítky telefonátů, desítky zpráv i emailů denně , ordinační hodiny opět někdy přetahujeme i o hodiny.

Zázraky neumíme, tak když Vaše dítě není  novorozenec či kojenec, dobře dýchá, pije , není schvácené či apatické, má   rýmu a pokašlává a když teploty nejsou déle než 72 hodin prosím zkuste  nejprve domácí léčbu  tj. mírnit příznaky analgetiky, antipyretiky  tj  léky proti bolesti snižujícími zároveň teplotu (Nurofen , Paralen apod.), na kašel  dejte Stoptussin či Kalobu , podávejte vit C a zinek, Imunoglukan apod..  Důležité je také dodržování klidu na lůžku.  Průběh nemoci je obvykle bez komplikací, antibiotika při běžném virovém nachlazení léčbu nezkracují, působí pouze na bakterie. Samozřejmě objeví-li se jiné  příznaky , teplota trvá  déle, tak se ozvěte a Vaše dítě vyšetříme.

Nemůžete-li se dovolat  prosím použijte email – ladapudhorocka@seznam.cz nebo klarasillerova@seznam.cz

Děkujeme za pochopení

**********************************************

Vážení rodiče,

prosíme vás, abyste v případě, že nemůžete přijít na objednanou a domluvenou preventivní prohlídku či očkování dítěte, nás předem informovali. Samozřejmě jednorázově se to stát může,  ale opakovaně jsme  nyní čekali zcela zbytečně a pak musíme prodlužovat pracovní dobu , abychom ošetřili i nemocné, kteří chodí až po zdravých dětech. Kapacitu máme opravdu již na hranici.

Děkujeme za pochopení

Ordinační hodiny

Všechny pacienty ošetřujeme VÝHRADNĚ PO PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ. Před návštěvou naší ordinace musíte vždy předem zavolat nebo nám napsat! (Pouze pro potvrzení bez nutnosti vyšetření dítěte možno přijít bez objednání).

V případě změny pojišťovny u dítěte prosíme neprodleně nám tuto skutečnost oznamte, pojištovny toto nehlásí a v případě poskytnutí péče, vypsání receptu nebude pojištovnou uhrazen !!!

Upozornění

Musím poprosit rodiče, aby pro rušení termínu návštěvy, objednávání se či neakutních dotazů používali pevnou linku tj. tel. 311 612 673, prosím buďte trpěliví. V současné době se stane, že máme i přes 100 telefonátů za dopoledne, tak se nemusíte dovolat napoprvé. Můžete použit i emailové spojení.

Poslední  měsíce se již množství telefonátů, SMS atd. na můj mobil stává neúnosným a opravdu ve 4 hodiny ráno není myslím nutné posílat SMS se žádostí o Vigantol (Vit. D). Mám jen jeden mobil a chci jej dávat k dispozici mým klientům i nadále pro řešení akutních obtíží, kdy je samozřejmé, že ty přijdou i večer či o víkendu, s čímž počítám. Aplikace WhatsApp (na mobilním čísle 602 802 062) je výborná i při distanční péči, kdy některé nemoci/obtíže můžeme vyřešit i dle zaslané fotografie a domluvy jen poučením a zasláním receptu. Odpadá návštěva, čímž se uspoří čas všech. Zrovna tak, když potřebujete jen recept můžete ji použít, jen prosím zároveň o udání jména dítěte a odešlete prosím během dne.

Poslední měsíce bylo  vše náročnější pro všechny, stoupla nám i administrativní zátěž, ale chceme aby kvalita péče a dostupnost byla minimálně stejná!!! Děkuji za pochopení. 

Nový režim ordinace

V rámci protiepidemických opatření s cílem minimalizovat možnou infekci  u Vašich dětí i u Vás je zaveden:

  • Všechny pacienty ošetřujeme VÝHRADNĚ PO PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ
  • Nejprve vyšetřujeme zdravé děti (prevence, očkování)  až poté nemocné !!!
  •  S nemocným dítětem (horečky, kašel, dušnost) NEVSTUPUJTE DO ČEKÁRNY a STAV KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NA TEL.ČÍSLE 311612673 nebo 602802062
  • V žádném případě nebudeme vyšetřovat nemocné děti v ordinačních hodinách určených pro zdravé.
  • Před ordinační dobou pro zdravé důkladně desinfikujeme celou ordinaci a nemocní již nebudou vpuštěni!!!
  • Při vyšetření použijte u svých malých dětí vlastní jednorázovou podložku, kterou následně SI ODNESETE VEN Z ORDINACE.